/ 14 نظر / 55 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شهروند

با سلام دوستان عزیر از این به بعد وبلاگ نطنز نیوز را با آدرس جدید آن لینک کنید . www.natanznews.ir با تشکر از شما موفق باشید.

مجتبی کریم زاده (نطنز نیوز )

با سلام دوستان عزیر از این به بعد وبلاگ نطنز نیوز را با آدرس جدید آن لینک کنید . www.natanznews.ir با تشکر از شما موفق باشید.

كافي نت دانشجو

كافي نت و خدمات كامپيوتري دانشجو واقع در سرابان روبروي بانك ملي افتتاح شد

am

آزمون استخدامی در بهمن ماه صورت می گیرد مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی نهاد کتابخانه‌های کشور از دعوت به همکاری نیروهای جدید برای کتابخانه‌های عمومی تازه‌تأسیس در کشور خبر داد. حمیدرضا احمدی، مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی نهاد کتابخانه‌ها، از دعوت به کار نیروهای جدید برای کتابخانه‌های عمومی تازه‌تأسیس در سراسر کشور از طریق آزمون کتبی و شفاهی خبر داد و گفت: ثبت نام از تاریخ ۲۰ تا ۲۸ بهمن‌ماه از طریق پورتال اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های کشور به این آدرس انجام خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود در نیمه دوم اسفندماه آزمون به صورت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار شود. احمدی در ادامه با اشاره به رشته‌های تحصیلی فارغ‌التحصیلان متقاضی همکاری در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: جذب نیرو شامل رشته‌های مختلفی از جمله؛ کتابداری، الهیات، مدیریت امور فرهنگی، روانشناسی کودک، علوم تربیتی و … خواهد بود که به ترتیب نیاز در بخش‌های ستادی و کتابخانه‌یی مشغول به کار خواهند شد. او در ادامه افزود: ما به تفکیک هر استان نیازسنجی می‌کنیم و تعداد نیروهای مورد نیاز را به همراه شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان دعوت به کار متعاقب

سلمان

ز نطنزم زنطنزم زنطنز اهل نطنز و قمصرم تاج مذهب به سرم

سلمان - طامه

به نام خالق یکتای بی همتا به نام نامی منان به نام خالق سبحان نطنز شهر کمال الدین

نطنز نیوز

برای اطلاع از آخرین اخبار شهرستان خبرخوان اندرویدی نطنز نیوز را از سایت دانلود کرده و روی گوشی و تبلت خود نصب کنید.